Hakkımızda
   

   

2005 yılında kurulan Efendi Kozmetik, kurucularının kozmetik ve perakende sektöründeki 20 yıllık deneyimini de birleştirerek, 2014 yılı itibari ile 10. yılına girdi.
 
Dağıtım ağı içerisinde; Kozmetik Marketler, Zincir Marketler, Departman Mağazalar, Parfümeriler, Aktar ve Askeri  Kantinler yer almaktadır.
 
Dinamik ve çözüm odaklı bir ekiple, 'güvenilir yerel üretici - müşteri odaklı satıcı' kimliği ile, 2010 yılında kendi üretim ve hizmet binasına taşınan Efendi Kozmetik, Türkiye'deki yerel üreticilerle işbirliklerini arttırarak, ülkemizin sahip olduğu tabi varlıkları; bilgi birikimi ve pazar araştırmaları sonucunda ürüne dönüştürerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun, doğal kozmetik ürünlerinin üretimi ve pazarlamasında faaliyet göstermektedir.
 
Temel amacı; insan sağlığını önemseyen ve çevre duyarlılığı olan, dünya standartlarında, kalitesi yüksek, ambalajı sağlıklı, müşterisinin beğenisini ve güvenini kazanmış yenilikçi ürünleri, ülkemiz yerel üreticileriyle işbirliği yaparak üretmek ve yurtiçindeki üretim gücünü istihdama çevirerek, ekonomiye katkı sağlamaktır.
     
SIR TASARIM